ដើម្បីធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងនូវសមត្ថភាពធ្វើតេស្តនិងការពិសោធន៍និងកម្រិតបច្ចេកទេសនៃការធ្វើតេស្តនិងមជ្ឈមណ្ឌលពិសោធន៍កាងងពួរីហើយបន្ថែមទៀតនូវតម្លៃម៉ាករបស់ក្រុមហ៊ុននិងឥទ្ធិពលសង្គម។ ក្រុមហ៊ុនឆាងចូកាងស្វួរីម៉ូតូយានយន្តអ៊ែរខេមបូឌាខូអិលធីឌីបានរៀបចំគម្រោងមន្ទីរពិសោធន៍ CNAS ជាតិរបស់ CNAS ចាប់ផ្តើមកិច្ចប្រជុំនៅថ្ងៃទី 25 ខែតុលា។
នៅក្នុងកិច្ចប្រជុំអ្នកគ្រប់គ្រងទូទៅរបស់ក្រុមហ៊ុនលោក Duan Hongwei បានដាក់ចេញនូវតម្រូវការជាក់លាក់សម្រាប់ការអភិវឌ្ឍគម្រោងនេះ: "គ្រប់ផ្នែកទាំងអស់គួរតែភ្ជាប់សារៈសំខាន់យ៉ាងខ្លាំងក្នុងការកែលម្អកម្រិតតេស្តនិងសមត្ថភាពគ្រប់គ្រងគុណភាពនៃមជ្ឈមណ្ឌលសាកល្បងនិងពិសោធន៍របស់ក្រុមហ៊ុននិង ចូលរួមចំណែកក្នុងការអភិវឌ្ឍនៃការទទួលស្គាល់ពិសោធន៍របស់ជាតិរបស់ក្រុមហ៊ុន។
ជាបន្តបន្ទាប់លោក Tang Shenhua អ្នកជំនាញមកពីក្រុមហ៊ុន Chongqing Reihua បានយល់ស្របទាំងស្រុងជាមួយនឹងអាកប្បកិរិយាវិជ្ជមានរបស់ក្រុមហ៊ុនឆាងចូ Kangpuruile រថយន្តអាកាសខូអិលធីឌី។ គ្រោងនិងសារៈសំខាន់ជាក់ស្តែងនៃគម្រោងអប់រំមន្ទីរពិសោធន៍ជាតិ។
ការបង្កើតស្តង់ដានៃមន្ទីរពិសោធន៍ស៊ីអេសអេសជាតិស៊ីអេសអេសក៏ជាបញ្ហាប្រឈមសម្រាប់ក្រុមកាងសាងរូផងដែរ។ វាត្រូវបានគេរំពឹងថានៅក្នុងដំណើរការនៃការទទួលស្គាល់ថាលទ្ធភាពស្នូលរបស់ក្រុមមជ្ឈមណ្ឌលពិសោធន៍នឹងត្រូវបានធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងជាបន្តបន្ទាប់ហើយបណ្តាញភ្ជាប់ដំណើរការជាច្រើននឹងត្រូវបានធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងដោយលើកកម្ពស់សមត្ថភាពសាកល្បងជាទូទៅរបស់ក្រុមហ៊ុននិងសមត្ថភាពពិសោធន៍របស់ក្រុមហ៊ុន។ ធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងនូវកម្រិតនៃសេវាកម្មនិងសេវាកម្មបង្កើនការប្រកួតប្រជែងទីផ្សារធ្វើឱ្យការធ្វើតេស្តកម្រិតនៃការធ្វើតេស្តនិងបទពិសោធន៍កាន់តែមានការអនុញ្ញាតបង្កើតរូបភាពម៉ាកនិងឈ្នះការទុកចិត្តរបស់គ្រប់វិស័យនៃសង្គម!